Про проект

За даними Держкомстату близько 60% смертей в Україні трапляються через серцево-судинні захворювання (ССЗ). Взагалі, з подібними проблемами стикається кожен другий українець. У найбільшій зоні ризику знаходяться наші чоловіки, які зазвичай до останнього відкладають візит до лікаря та не дуже переймаються своїм здоров’ям. Тому ми у Philips вирішили спрямувати свої зусилля у цьому напрямі й запустили соціальну ініціативу «Живи серцем». Ми хочемо розповісти вам про серце і можливі проблеми з ним, а також дати корисні поради з профілактики ССЗ щодо правильного харчування, спорту, відмови від шкідливих звичок та регулярних обстежень.

На цьому сайті у розділах «Кардіоенциклопедія» та «Піклуйся про серце» ми зібрали всю важливу інформацію щодо ССЗ та профілактики цих захворювань. Тепер кожен зможе знайти відповіді на свої запитання. Разом із провідними лікарями Центру дитячої кардіології та кардіохірургії нам вдалося розробити перший в Україні онлайн-тест, за допомогою якого всього за декілька хвилин кожен зможе визначити свою групу ризику. Кожне серце унікальне і заслуговує на турботу, почніть дбати про себе та близьку тобі людину просто зараз – приділіть 2 хвилини свого часу, пройдіть кардіотест онлайн і дізнайтесь у якій ви зоні ризику.

Valentine Couple Making Shape of Heart by their Hands

Глобальна стратегія Philips – «континуум здоров’я» – новий підхід до всіх процесів у компанії, де основою є постійна та комплексна турбота про людину. Ми виділяємо етапи, на яких пропонуємо значущі рішення, що покращують якість життя нашого споживача. Інновації компанії сприяють підтримці здорового способу життя, профілактики захворювань, прискорюють діагностику і лікування, а також забезпечують більш якісний догляд за собою вдома. Це стосується не тільки нашого медичного напряму, але й дрібної побутової техніки. Наша продукція допомагає правильно харчуватися, чудово виглядати та забезпечує комфортні умови проживання. І ми не зупиняємося тільки на продуктових рішеннях, ми йдемо далі в своєму бажанні впливати на здоров’я людей.

Минулі проекти

1

У 2012 році за результатами проведеної акції «Разом з Philips Дідом Морозом може бути кожен» компанія перерахувала 150 000 гривень на придбання обладнання молекулярної діагностики МХ3005Р Real-Time Stratagene для Харківського медико-генетичного центру та 300 000 гривень на покупку двох апаратів реанімаційної системи моніторингу пацієнта IntelliVue MP5 для відділення інтенсивної терапії Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

У 2013 році завдяки акції «Разом з Philips Дідом Морозом може бути кожен» 250 000 гривень було перераховано на оснащення Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» сучасним обладнанням для діагностики та лікування важких захворювань у дітей: два апарата реанімаційної системи моніторингу пацієнта IntelliVue, автоматичний пристрій для забору крові T-RAC System Junior (T-RACJR), спеціальне багатофункціональне крісло для донора.

2
3

У 2014 році в рамках кампанії «Благодійність замість сувенірів» Philips допоміг відділенню трансфузіології Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». За результатами благодійної кампанії 2014 року в лікарню було передано 270 000 грн. На ці гроші в травні цього року були куплені і встановлені кліматична камера для збереження тромбоцитів і запаювач ПВХ магістралей.

У 2015 році, завдяки всім небайдужим українцям, які долучилися до акції, ми змогли акумулювати 1 мільйон гривень та придбати дуже необхідний пересувний рентген-апарат Practix 360 для дитячого Кардіоцентру. Тепер маленькі пацієнти зможуть значно безпечніше проходити обстеження після надскладних операцій на серці.

Ми також дуже пишаємося тим, що до нас вирішив приєднатися міжнародний фонд Philips Foundation та виділив 30 тисяч євро на придбання трьох портативних моніторів пацієнта IntelliVue MX450 для Центру.

2015